ATRAKCJE

Rowery
Rowery
Rowery

Rowery

Aktywny wypoczynek

Droga rowerowa R-10, oddana w pełni do użytku w 2019 roku, to ponad 50 kilometrowa trasa ciągnąca się od Mikoszewa do Piasków. Zaplanuj wycieczkę rowerową z Krynicy do granicy państwa w Piaskach lub odwiedź sąsiednie miejscowości. Cokolwiek wybierzesz, przejażdżka pośród lasów Mierzei i po nadmorskich wydmach z pewnością dostarczy wrażeń.

Nie masz ze sobą roweru? Nic straconego, do dyspozycji naszych gości znajdują się wygodne rowery miejskie, dziecięce oraz dwuosobowy tandem.

Centrum Sportowo Rekreacyjne
Centrum Sportowo Rekreacyjne
Centrum Sportowo Rekreacyjne

Centrum Sportowo Rekreacyjne

Ruch to zdrowie!

Jeśli nie wyobrażasz sobie urlopu bez aktywności fizycznej zapraszamy do zlokalizowanego przy ul. Rybackiej Centrum Sportowo Rekreacyjne.
Obiekt oferuje m.in. tor rowerowy, siłownię zewnętrzną, siłownię workout, 2 korty tenisowe, boisko do piłki nożnej i koszykówki, duży plac zabaw oraz trampoliny.

Czynne codziennie od 8:00 do 22:00. WSTĘP WOLNY!

Dla dzieci
Dla dzieci
Dla dzieci

Dla dzieci

Rodzinny pobyt

ATRIUM to miejsce idealne na rodzinny wypoczynek. Komfort rodziców, bezpieczeństwo oraz dobra zabawa dzieci są dla nas bardzo ważne. W słoneczne dni dzieci mogą korzystać z mieszczącego się w patio placu zabaw.

Z myślą o naszych małych gościach przygotowaliśmy także pokój zabaw, który pozwala na zabawę bez względu na pogodę. W jego środku znajdują się m.in.: duży kulkowy basen ze zjeżdżalnią, tablica do rysowania, kolorowanki, klocki oraz telewizor 42′.

Dla rodzin

Z małymi dziećmi

Ponadto, dla najmłodszych oferujemy: łóżeczka turystyczne (wraz z pościelą – 20 zł/dobę), krzesełka do karmienia i wanienki kąpielowe.

Dla rodzin
Strefa Gier
Strefa Gier
Strefa Gier

Strefa Gier

Na niepogodę

Jak spędzić wieczór po całodniowym pobycie nad morzem lub w przypadku pogody niesprzyjającej plażowaniu? Zagrajmy!
Super zabawa zarówno dla młodszych, jak i starszych oraz świetny sposób na spędzenie wolnego czasu w gronie rodziny lub przyjaciół.

Sony Playstation, Monopoly, Scrabble, szachy i wiele innych gier, które wypożyczamy w recepcji.

Droga rowerowa